Телефонуй просто зараз:phone (095) - 822 - 93 - 30

До Ваших послуг сайт адвоката Оксани Туркас

Львів – місто в якому працюють багато юридичних компаній і приватних адвокатів. Серед них вибрати справді гідного адвоката, який зможе Вам допомогти, не так просто. Якщо Ви шукаєте послуги професійного адвоката і хочете знайти дійсно відповідального і чесного юриста – Ви звернулися за адресою!

Переваги


#

Професіоналізм та відповідальність


Високий рівень теоретичних знань, практичного досвіду та професійних навиків адвоката - є важливими критеріями вибору Клієнтом адвоката. Адвокат Оксана Туркас - це юрист, що протягом тривалого часу працює у сфері юриспруденції, любить свою роботу, має здобутки в результаті своєї діяльності, відповідально ставиться до кожного Клієнта. Обираючи нашу співпрацю, ви завжди будете певні того, що вашою справою займаються та постійно тримають на контролі.
#

Надання послуг у м.Львові та по Україні


Основне місце моєї діяльності знаходиться у м.Львові, однак, якщо інтереси Клієнта потребують виїзду в інші регіони України, я завжди готова до відряджень. Окрім того здійснюю представництво інтересів іноземних громадян в Україні.
#

Надійність, честість та індивідуальний підхід


Кожен Клієнт для мене є дуже важливим та особливим, тому я завжди намагаюсь віднайти індивідуальний підхід у роботі із кожним зокрема. Однією з моїх переваг є чесність у співпраці з Клієнтом: чесність у вчинках, чесність у прогнозах щодо руху справ, чесність у оцінці вартості послуг адвоката. Зі мною надійно та оперативно.

Попередня консультація безкоштовна

Звертайтеся за професійною
консультацією