Телефонуй просто зараз:phone (095)-822-93-30

Вартість послуг

צ 29th, 2016

                              Вартість послуг адвоката у Львові

Питання вартості юридичних послуг адвоката є важливим для кожного клієнта, воно є актуальним поряд із професійністю адвоката та його практичним досвідом. Тому, потрібно зазначити, що ціни на юридичні послуги узгоджуються та встановлюються за домовленістю між адвокатом та клієнтом, що, як правило, відображається в угоді про надання правової допомоги.

Основними критеріями, що впливають на формування ціни послуг є:

  • складність справи;

  • необхідна затрата часу;

  • терміновість питання для клієнта;

  • фінансовий стан клієнта;

  • тривалість співпраці адвоката з клієнтом.

Вартість послуг адвоката у Львові

Потрібно відмітити, що достатньо просто визначити скільки коштують послуги адвоката є тоді, коли послуги мають разовий характер. До прикладу, клієнту необхідна лише усна консультація, чи потрібно написати позовну заяву, чи інший процесуальний документ. І навпаки, коли клієнта цікавить результат, коли для вирішення спірного питання необхідне оформлення позову в суд, інших правових документів, представництво інтересів клієнта, залучення експертів та фахівців, участь у переговорах та інше, у цьому випадку можливе лише попереднє встановлення ціни послуг.

Попередню (орієнтовну) вартість ведення справи можна встановити після:

  • ознайомлення з матеріалами справи клієнта;

  • аналізу обставин справи;

  • дослідження нормативно-правової бази;

  • вивчення судової практики.

Ціни на адвокатські послуги у Львові

Закон України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність», передбачає можливість застосування як фіксованої так і погодинної оплати винагороди адвоката. Той чи інший вид винагороди застосовується в залежності від особливості справи. Як правило, адвокати роблять прив`язку вартості виконаної робота та наданих послуг до кількості затраченого ними часу, водночас, як показує практика, клієнти більше зацікавлені оплачувати за результат виконаної роботи. Зважаючи на те, що кожен клієнт є індивідуальним та особливим, відповідно і вартість юридичних послуг повинна бути оптимальною та належною для кожного клієнта зокрема.

Також для клієнтів – юридичних осіб, є можливість суттєво зменшити свої витрати на юридичні послуги, при обранні одного з пакетів системи юридичного обслуговування (юридичного аутсорсингу), що пропонується адвокатом Оксаною Туркас. Оскільки в цьому разі ви не будете оплачувати кожну дію адвоката зокрема, а також у вас не буде необхідності працевлаштовувати штатного юриста.

Звертаю вашу увагу на те, що адвокат Оксана Туркас також здійснює безкоштовне попереднє консультування клієнтів. Отримання такої консультації буде зокрема корисним для тих, хто намагається самостійно розібратися у ситуації, що склалася, ознайомитися із своїми правами. Щоб отримати безкоштовну консультацію, вам необхідно заповнити запропоновану на сайті форму-заявку та викласти ваше запитання, вказавши свою електронну пошту. Найближчим часом ви отримаєте відповідь на ваше запитання.

 

Попередня консультація безкоштовна

Звертайтеся за професійною
консультацією