Телефонуй:

phone (095)-822-93-30 (098)-387-38-62

Вартість послуг

Tuesday November 29th, 2016

                              Вартість послуг адвоката у Львові

Питання вартості юридичних послуг адвоката є важливим для кожного клієнта, воно є актуальним поряд із професійністю адвоката та його практичним досвідом. Тому, потрібно зазначити, що ціни на юридичні послуги узгоджуються та встановлюються за домовленістю між адвокатом та клієнтом, що, як правило, відображається в угоді про надання правової допомоги.

Основними критеріями, що впливають на формування ціни послуг є:

  • складність справи;

  • необхідна затрата часу;

  • терміновість питання для клієнта;

  • фінансовий стан клієнта;

  • тривалість співпраці адвоката з клієнтом.

Вартість послуг адвоката у Львові

Потрібно відмітити, що достатньо просто визначити скільки коштують послуги адвоката є тоді, коли послуги мають разовий характер. До прикладу, клієнту необхідна лише усна консультація, чи потрібно написати позовну заяву, чи інший процесуальний документ. І навпаки, коли клієнта цікавить результат, коли для вирішення спірного питання необхідне оформлення позову в суд, інших правових документів, представництво інтересів клієнта, залучення експертів та фахівців, участь у переговорах та інше, у цьому випадку можливе лише попереднє встановлення ціни послуг.

Попередню (орієнтовну) вартість ведення справи можна встановити після:

  • ознайомлення з матеріалами справи клієнта;

  • аналізу обставин справи;

  • дослідження нормативно-правової бази;

  • вивчення судової практики.

Ціни на адвокатські послуги у Львові

Закон України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність», передбачає можливість застосування як фіксованої так і погодинної оплати винагороди адвоката. Той чи інший вид винагороди застосовується в залежності від особливості справи. Як правило, адвокати роблять прив`язку вартості виконаної робота та наданих послуг до кількості затраченого ними часу, водночас, як показує практика, клієнти більше зацікавлені оплачувати за результат виконаної роботи. Зважаючи на те, що кожен клієнт є індивідуальним та особливим, відповідно і вартість юридичних послуг повинна бути оптимальною та належною для кожного клієнта зокрема.

Також для клієнтів – юридичних осіб, є можливість суттєво зменшити свої витрати на юридичні послуги, при обранні одного з пакетів системи юридичного обслуговування (юридичного аутсорсингу), що пропонується адвокатом Оксаною Туркас. Оскільки в цьому разі ви не будете оплачувати кожну дію адвоката зокрема, а також у вас не буде необхідності працевлаштовувати штатного юриста.

Попередній запис на консультацію

Звертайтеся за професійною
консультацією