Телефонуй:

phone (095)-822-93-30 (098)-387-38-62

Юридична консультація

Saturday July 9th, 2016

Безкоштовна юридична консультація юриста у Львові

Юридична консультація юриста у м. Львів – адвокат Оксана Туркас

Юридична консультація – це на сам перед точна і своєчасна відповідь професійного адвоката з питань чинного законодавства, інформування клієнта про спосіб вирішення того чи іншого юридичного питання, а також прогнозування рішення виниклої проблеми.

Важливість юридичної консультації важко переоцінити. Практично щодня людині доводиться зустрічатися із ситуаціями, які потребують роз`яснення адвоката та юридично-правової допомоги, особливо тоді коли проблема потребує швидких, юридично правильних рішень. Проконсультувавшись з адвокатом, людина дізнається про свої права та обов`язки, визначає для себе способи захисту та обсяг необхідних доказів для захисту порушеного права в суді, отримує інформацію про перспективу розгляду її справи та багато іншого, що є визначальним для захисту її прав та інтересів.

  Юридичну консультацію у Львові надає адвокат Оксана Туркас. Під час проведення юридичної консультації адвокат комплексно використовує знання норм права, судової практики, і, звичайно, власний багаторічний досвід у сфері права.

     Адвокат Оксана Туркас надає:

  • усну консультацію
  • письмову консультацію
  • Онлайн-консультація

     Що таке усна консультація? Усна консультація відбувається в офісі адвоката.  Після повідомлення клієнтом свого питання, а також деталей справи, адвокат усно надає особі відповідь. Дуже часто трапляється, що спершу адвокату необхідно вивчити матеріали справи клієнта (переписка з державними органами, рішення суду, правовстановлюючі документи, довідки, листи тощо.), тому для отримання ґрунтовної консультації клієнту потрібно такі документи мати при собі. Підчас усної консультації, клієнт не лише має можливість отримати відповіді на свої запитання, але і з`ясувати перспективи розгляду справи, а також перелік необхідних дій для захисту своїх інтересів.

     Письмова консультація – виконується адвокатом у письмовому вигляді. Адвокат при цьому здійснює детальний юридичний аналіз ситуації клієнта та надає відповіді з посиланням на норми чинного законодавства.

Попередній запис на консультацію

Звертайтеся за професійною
консультацією